promo 1
promo 2
promo 3
promo 4
promo 5
Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCAtlonaBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEissoundIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNetgearOptomerPanasonicPanda SecurityPanduitPatchSeePOLYSeagateSnomSynology IncorporatedTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista
Allied Telesis - SFP modules



AT-SP10SR
850nm 10G SFP+ Hot Swapp 300M using High bandwidth

 



AT-SP10T
10GBase-T SFP+ Module

 



AT-SPBD10-13
1000Base LX SFP module, singlemode, 10km bi-directional

 



AT-SPEX
1000Base SX SFP module, multimode , 2km hot swappable

 



AT-SPEX/E
1000Base SX SFP module, multimode , 2km, -40 do +105 řC˙

 



AT-SPFX/2
100Base SX SFP module, multi-mode fibre, 2km-Hot Swappable

 



AT-SPLX10/I
1000Base LX SFP module, singl-mode fibre, 10km, 40-85 řC˙

 



AT-SPLX10A
1000Base LX SFP module ,single mode, 10km hot swappable

 



AT-SPLX40
1000Base LX SFP module,single mode , 40km hot swappable

 



AT-SPLX40/E-90
1000Base SX SFP module, singl-mode fibre, 550m, 40-105 řC˙

 



AT-SPSX
1000Base SX SFP module, multi-mode fibre, 550m hot swappable

 



AT-SPSX-90
1000Base SX SFP module, multi-mode fibre, 550m hot swappable

 



AT-SPSX/I-90
1000Base SX SFP module, multi-mode fibre, 550m, 40-85 řC˙

 



AT-SPTX
1000BaseTX SFP module Hot swappable

 



AT-SPTX-90
1000BaseTX SFP module Hot swappable

 



AT-SPZX80
1000Base LX SFP module ,single mode, 80km-Hot Swappable

    


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. Beograd 2016. Maintained by Byte Net