Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Proizvodi
AEGAllied TelesisAlocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBrandRexBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltFibre FabJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLinksysN-TronNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTK DixiUrbanista
Panduit - Fiber optički sistemi



CFAPPBL1
Fiber optički patch panel za 4 FAP ili FMP fiber optička panela

 



CFAPPBL2
Fiber optički patch panel za 8 FAP ili FMP fiber optička panela

 



CFS2AW
Fiber optički kalem za namotavanje

 



CMDAGSCZBL
Mini-Com SC/APC Duplex singlemode adapter

 



CMDAQSCBL
Mini-Com SC 10Gig Duplex multimode adapter

 



CMDBUSCBL
Mini-Com SC Duplex multimode/single-mode adapter

 



CMDSAQLCZBL
Mini-Com LC 10Gig Duplex multimode adapter

 



CMDSLCBL
Mini-Com LC Duplex multimode adapter

 



CMFCBL
Mini-Com FC Simplex multimode adapter

 



CMSTBL
Mini-Com ST Fiber Optički adapter

 



F5B10-NM2Y
* Simplex LC Pigtail- Multimod 50/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F5B3-NM2Y
Simplex SC Pigtail - Multimode 50/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F5D2-3M2Y
Duplex ST-SC Patch cord- Multimode 50/125, 3mm kabl,

 



F5D3-3M2Y
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F5E10-10M1Y
Duplex LC/LC Patch cord Multimode 50-125 duž.1m

 



F5E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F5E3-10M3Y
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F5LD3-3M3
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m

 



F5LE10-10M2Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F5LE10-10M5Y
Duplex LC/LC Patch cord Multimode 50-125 duž.5m

 



F5LE3-10M2
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F61BN3NNNSNM002
Simplex SC Pigtail - Multimode 62.5/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F623LSNSNSNM003
Multimode duplex SC-SC Patchcord 62,5/125 duz.3m, LSZHne 3m

 



F62ELLNSNSNM003
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, LSZH, duz 3mžine 3m

 



F6E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F6LD2-3M2
Duplex ST-SC Patch cordMultimode 62,5/125, 3mm kabl,dužine 2m

 



F6LD3-3M10
Duplex SC-SC Patch cord -Multimode 62.5/125, 3mm kabl,dužine 10m

 



F923LSNSNSNM010
Duplex SC-SC Patch cord -Singlemode 9/125, 3mm kabl,dužine 10m

 



F9B10-NM2Y
Simplex LC Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9B16-NM2
Simplex E-2000 Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9B3-NM2Y
Simplex SC Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9D3-3M20Y
Duplec SC/SC Patch cord Singlemode 9-125 duž.20m

 



F9D3-3M2Y
Duplex SC-SC Patch cord Singlmode 9/125 duž.2m

 



F9E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m

 



F9E3-10M10Y
Duplex SC-LC Patch cord -Singlemode 9/125, 1,6mm kabl,dužine 10m

 



F9E3-10M3Y
Duplex SC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m

 



F9LD3-3M3
Singlemode Duplex SC-SC Patch cord 9/125, LSZH, duz.3m 3m

 



F9S3A-NM1
Simp. SC APC Pigtail - Singlemode 9/125, 3mm kabl, duzine 1m2m

 



FAP12WEIDLC
FO panel sa 12 LC duplex multimode/single-mode adaptera

 



FAP2WEIDSC
FO panel sa 2 SC duplex multimode/single-mode adaptera

 



FAP3WEIDSC
FO panel sa 3 SC duplex multimode/single-mode adaptera

 



FAP6WAGDSCZ
FO panel sa 6 SC/APC duplex adaptera

 



FAP6WBUDSCZ
FO panel sa 6 SC duplex multimode/single-mode adaptera (Zirconia)

 



FAP6WEIDLC
FO panel sa 6 LC duplex multimode/single-mode adaptera

 



FAP6WEIDSC
FO panel sa 6 SC duplex multimode/single-mode adaptera

 



FAPB
Panel za popunjavanje praznogmesta u fiber optičkim kutijam

 



FLCSMC5BLY
LC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FLCSMEIY
Simplex LC Multimodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl

 



FLCSSBUY
Simplex LC Singlmodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl

 



FLCSSCBUY
LC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FMCBT3BL-X
3mm Boot za Opticam konektore

 



FMD1
*1U Klizna rackmount fiber opticka kutija, prima do 4 FAP FMP panela

 



FMD2
2U Klizna rackmount fiber opticka kutija, prima do 8 FAP ili FMP panela

 



FMP6
Multi-medijalni modularni panel do 6 ulaza, prazan

 



FMT1
1U Rackmount fiber opticka kutija (24-port patch panel)

 



FMT2
2U Rackmount fiber opticka kutija (48-port patch panel)

 



FOSMF
Komplet za splajsovanje do 24 fuzionih splajsova

 



FOSMH1U
1RU Držač do 4 FOSM splajs module(koristi se sa FCE1U i FCE1AU)

 



FRME1
Klizna fiber opticka kutija za rek, prazna, za 3 FMP i FAP panela,1U, sa ranžirom

 



FRME2
Klizna fiber opticka kutija za rek, prazna, za 6 FMP i FAP panela, 2U, sa ranžirom

 



FRME3
Klizna fiber opticka kutija za rek, prazna, za 9 FMP i FAP panela, 3U, sa ranžirom

 



FRME4
Klizna fiber opticka kutijaza rek, prazna, za 12 FMP i FAP panela, 4U, sa ranžirom

 



FRME72SBL
Klizna fiber opticka kutija zarek, prazna, za 9 FMP iFAP panela, 3U, sa ranžirom

 



FSCCLIP-L
Duplexing Clip za Opticam SC konektore

 



FSCMBL
SC Multimodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm

 



FSCMC5BL
SC Opticam 50/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FSCMC6BL
SC Opticam 62.5/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FSCSBU
SC Singlmodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm

 



FSCSCBU
SC Opticam 9/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FST6
Komplet za splajsovanje do 12 fuzionih splajsova

 



FSTHE
Držač 2 kasete (FST6) za splajsovanje

 



FSTHS
Držač 2 kasete (FSTK) za splajsovanje sa kalemom za namotavanje

 



FSTK
Komplet za splajsovanje do 6 fuzionih splajsova, za FWME2

 



FWME2
Nazidna opticka kutija, prima do 2 FAP ili FMP panela

 



FWME4
Nazidna opticka kutija, prima do 4 FAP ili FMP panela

 



FXB10-NM2Y
Simplex LC 10G Pigtail - Multimode 50/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



FXB3-NM2Y
Simplex SC 10G Pigtail - Multimode 50/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



FXD3-3M3Y
Duplex SC-SC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m

 



FXE10-10M3Y
Duplex LC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



FXE3-10M3Y
Duplex SC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

  


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?



 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player