Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAlocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBrandRexBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEisSoundJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLinksysN-TronNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTK DixiUrbanista
AFL Hyperscale - Fiber optički sistemi



24SPLICEBOX
Kompaktna spojnica do 24 vlakna,4 uvoda ,2 x12 bridge

 



CABLEMANAGEMENT
FO 12 splice komplet sa uvodnikom, obujmicama...

 



LC SC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m

 



LC09B1/Z
Pigtail SM OS2 9/125 LC/UPC, 1m

 



LC50B2/Z
Pigtail MM OM2 50/125 LC, 2m

 



LCDPXAQUA/Z
Adapter duplex MM OM3 50/125 LC, Aqua, Zirconia

 



LCDPXBEIGE/Z
Adapter duplex MM OM2 50/125 LC, Zirconia

 



LCLC09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLC09DYE3/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



LCLC09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCLC09SYE10/Z
Patch cord simpl. SM OS2 9/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLC09SYE2/Z
Patch cord simpl. OS2 9/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLC50DOR10/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLC50DOR2/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLC50DOR20/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 20m, LSZH

 



LCLC50DOR3/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



LCLC50DOR30/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 30m, LSZH

 



LCLC50DOR5/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCLC50DOR8/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 8m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ10/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ15/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ2/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ5/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCOM3B2/Z
Pigtail MM OM3 50/125 LC, 2m

 



LCSC09DYE10/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSC09DYE3/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSC09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSC50DOR10/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSC50DOR2/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSC50DOR3/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSC50DOR5/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSC50DOR8/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 8m, LSZH

 



LCSCA09SYE10/Z
Patch cord simplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 10m, LSZH

 



LCSCA09SYE2/Z
Patch cord simplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 2m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ10/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ2/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ3/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ5/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



MINI FLEX TAIL PROTECT
Extra MINI FLEX tail protection all fibre

 



OM2LT04UBK
FO kabl MM OM2 4x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OM2LT08UBK
FO kabl MM OM2 8x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OM2LT12UBK
FO kabl MM OM2 12x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OM2LT48UBK
FO kabl MM OM2 48x50/125, MLT In/Outdoor, LSZH

 



OM2LTSTA08PBK
FO kabl MM OM2 8x50/125, SLT Outoor, PE, armiran

 



OM2LTSTA08UBK
FO kabl MM OM2 8x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH, armiran

 



OM2LTSTA12PBK
FO kabl MM OM2 12x50/125, SLT Outdoor, PE, armiran

 



OM2LTSTA12UBK-FR
FO kabl MM OM2 12x50/125, SLT, LSZH, E-Glass, armiran

 



OM2MLTSTA48PBK
FO kabl MM OM2 48x50/125, MLT Outdoor, PE, armiran

 



OM3LT12UBK
FO kabl MM OM3 12x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OM3LT24UBK
FO kabl MM OM3 24x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OS1LT04UBK
FO kabl SM OS1 4x9/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OS1LT12PBK
FO kabl SM OS1 12x9/125, SLT Outdoor, PE

 



OS1LT12UBK
FO kabl SM OS1 12x9/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OS1LT24UBK
FO kabl SM OS1 24x9/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



OS1LTSTA04UBK-
FO kabl SM OS1 4x9/125, SLT In/Outdoor, LSZH, armiran

 



OS1LTSTA12PBK
FO kabl SM OS1 12x9/125, SLT Outdoor, PE, armiran

 



OS1LTSTA24PBK
FO kabl SM OS1 24x9/125, SLT Outdoor, PE, armiran

 



OS1LTSTA24UBK
FO kabl SM OS1 24x9/125, SLT In/Outdoor, LSZH, armiran

 



OS1MLT144PBK
FO kabl SM OS1 144x9/125 MLT (12x12), G652D, PE

 



OS1MLTSTA48PBK
FO kabl SM OS1 48x9/125, MLT, PE, armiran

 



S00STM08P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 8xST pigtail

 



S00STM14P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded Klizni panel pun 14xST pigtail

 



S00STM16P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail

 



S00XXX00/Z
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera

 



S03LCS24/Z
19" panel 24 LC SMode Duplexpun SM, klizni mehanizam

 



S03XXX00/Z
19" FO klizna kutija za 24 SC simp.adapt. prazna neopremlje

 



S07SCM12/Z
MM 19" Fiber opticka klizna kutija,popunj. sa 12 dplx.SC ada

 



S07SCS12/Z
SM 19" Fiber opticka klizna kutija,popunj. sa 12 dplx.SC ada

 



S07XXX00/2G/SPT01/Z
19" FO klizna kutija za 12 SC dupl.adapt. prazna,opremljena

 



S09XXX00/2G/SPT01/Z
19" FO klizna kutija za 24 SC duplx.adapt. prazna,opremljen

 



S20XXX00/Z
19"panel za 24 SC simplex ili 24 duplex LC - prazan

 



SC09B1/Z
Pigtail SM OS2 9/125, SC, 1m

 



SC09B2/Z
Pigtail SM OS2 9/125, SC, 2m

 



SC50B2/Z
Pigtail MM OM2 50/125, SC, 2m

 



SCA09B2/Z
Pigtail SM OS2 9/125, SC/APC, 2m

 



SCAPCUDGREEN/Z
Adapter duplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCAPCUSGREEN/Z
Adapter simplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCASC09DYE10/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 10m, LSZH

 



SCASCA09DYE3/Z
SC/APC-SC/APC duplex patch cord SM 3m

 



SCASCA09DYE5/Z
SC/APC-SC/APC duplex patch cord SM 5m

 



SCASCA09SYE10-P/Z
SCA-SCA SingleMode simplex 10met

 



SCASCA09SYE2-P/Z
SCA-SCA SingleMode simplex 2 met SC/APC-SC/APC

 



SCASCA09SYE5-P/Z
Premium SC/APC-SC/APC SMsimplex patch cord 5 M

 



SCDPXAQUA/Z
Multimode OM3 SC duplex adapter, AQUA, Zirconia

 



SCDUPLEXBLANK
SC DUPLEX blank modul crni

 



SCOM3B1/Z
Pigtail SC OM3 -1m

 



SCOM3B2/Z
Multimode OM3 SC Pigtail duz.2m

 



SCSC09DYE2/Z
Singlemode SC-SC duplex patchcord, 9/125, duz.2m, LSZH

 



SCSC09DYE20/Z
SC/SC dplx Patch cord SM-20 m LSZH

 



SCSC09DYE3/Z
Singlemode SC-SC duplex patchcord, 9/125, duz.3m, LSZH

 



SCSC09DYE5/Z
SM SC/SC Duplx.Patch cord, duz.5m, LSZH

 



SCSC09SYE3/Z
Singlemode SC-SC simplex patchcord, 9/125, duz.3 m, LSZH

 



SCSC50DOR10/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.10m, LSZH

 



SCSC50DOR2/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.2 m, LSZH

 



SCSC50DOR3/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.3 m, LSZH

 



SCSC50DOR5/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.5 m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ10/Z
MM OM3 SC-SC Duplx Patch cord, duz.10m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ2/Z
Multimode OM3 SC-SC duplex patch cord,duz.2m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ3/Z
Multimode OM3 SC-SC duplex patch cord,duz.3m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ5/Z
Multimode OM3 SC-SC duplex patch cord,duz.5m, LSZH

 



SCSCOM3SAQ2-P/Z
Premium OM3 SC-SC MM aquasimplex patch cord 2 Met.

 



SCSCOM3SAQ5-P/Z
Premium OM3 SC-SC MM aquasimplex patch cord 5 Met.

 



SCSTOM3SAQ2-P/Z
Premium SC-ST MM OM3 Aquasimplex patch cord 2 Met.

 



SCSTOM3SPU2/Z
SC-ST OM3 Simplex premium patccord 2 metra LSZH 3mm

 



SCUDPHBRBEIGE/Z
Multimode SC duplex FO adapter

 



SCUDZR02/Z
Singlemode SC duplex FO adapter Zirconia, plavi

 



SCUSPHBRBEIGE/Z
Multimode SC simplex FO adapter

 



SCUSZR02
Singlemode SC simplex FO adapter Zirconia, plavi

 



SCUSZR02/Z
Singlemode SC simplex FO adapter Zirconia, plavi

 



SPLICE60CLEAR2.5
60mm Protektor FO vlakana kodsplajsovanja za presek 2,5mm

 



SPLICE60CLEAR2.7
Splice Protector60mm presek2,7mm

 



SPT01
Splice kaseta komplet za maksimalno 24 vlakna

 



SPT06
Kaseta za splajsovanje do 12 FO vlakana, tanka

 



TW06XXX00/Z
Nadgradna 8-port SC duplexkutija ,bela

 



W22XXX00/Z
Nadgradna zidna kutija za 24SCduplex adaptera dupla vrata

 



W27XXX00/Z
Wall box slim 24 SC simplexadaptera prazna sa 1 vratima

 



W31SCS24/Z
IP65 Nazidna FO kutija,IN/OUT,sa 24SC simplex adaptera i pri

 



W31XXX00
IP65 ABS+PC WALL BOXza 24 SC Simplex adaptera

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?



 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player