Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAlocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBrandRexBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEisSoundJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLinksysN-TronNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTK DixiUrbanista
BrandRex - Fiber optički sistemi



30-0008-01
Splice protector 45mm

 



BHCDCMM001
SC duplex MM adapter metalni rukavac

 



BHCDCSM001
*SC duplex SM adapter metalni rukavac

 



BHCL4SM001
LC Quad SM adapter ceramic 2xLC duplex, SCD footprint

 



BHCLC4MM001
LC Quad MM adapter 2xLC duplex, SCD footprint

 



BHCLCMM001
*LC Duplex MM adapter metalni rukavac SC footprint

 



BHCLCSM001
LC Duplex SM adapter metalni rukavac SC footprint

 



BPESC101-100
LC Duplex blank modul za PP

 



BPESC301-100
SC Duplex blank modul za PP

 



FPCC1SXXX24DC2
FO panel sa 12SCD slotova klizni, prazan

 



FPCFMKIT001
*Splice kit sa splice bridgeom za 24 vlakna

 



GF008UNI12STALU
Single mode ,univerzalni ,metalna zastita ,rodent protec

 



GF050UNI04LU
CLT 4xOM2, LS0H, i/o, dielekuniverzlni MM kabl

 



GF050UNI08LU
CLT 8xOM2, LS0H, i/o, dielek univerzalni kabl

 



GF050UNI12LU
CLT 12xOM2, LS0H, i/o, dielek univerzalni kabl

 



HOPLC008020LC203
LC-LC DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPLC008020SC203
LC-SC DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPLC008030LC203
LC-LC DX OS1/OS2 patchcord 3m

 



HOPLC008030SC203
LC-SC DX OS1/OS2 patchcord 3m

 



HOPLC008050LC203
LC-LC DX OS1/OS2 patchcord 5m

 



HOPLC050010SC2930
LC-SC Duplex OM2 patchcord 1m

 



HOPLC050020LC293
LC-LC Duplex OM2 patchcord 2m

 



HOPLC050020SC293
LC-SC Duplex OM2 patchcord 2m

 



HOPLC050030LC293
LC-LC Duplex OM2 patchcord 3m

 



HOPLC050030SC293
LC-SC Duplex OM2 patchcord 3m

 



HOPLC050050LC293
LC-LC Duplex OM2 patchcord 5m

 



HOPLC050050SC293
LC-SC Duplex OM2 patchcord 5m

 



HOPLCOM3020LC293
LC-LC Duplex OM3 patchcord 2m

 



HOPLCOM3020SC293
LC-SC Duplex OM3 patchcord 2m

 



HOPLCOM3030LC293
LC-LC Duplex OM3 patchcord 3m

 



HOPLCOM3030SC293
LC-SC Duplex OM3 patchcord 3m

 



HOPLCOM3050LC253
LC-LC Duplex OM3 patchcord 5m

 



HOPSC008020SC201
SC-SC DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPSC008020ST201
*SC-ST DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPSC008030SC201
SC-SC DX OS1/OS2 patchcord 3m

 



HOPSC050010SC291
SC-SC Duplex OM2 patchcord 1m

 



HOPSC050010ST291
SC-ST Duplex OM2 patchcord 1m

 



HOPSC050020SC291
SC-SC Duplex OM2 patchcord 2m

 



HOPSC050030SC291
SC-SC Duplex OM2 patchcord 3m

 



HOPSC050050SC291
SC-SC Duplex OM2 patchcord 5m

 



HOPSCOM3020SC251
SC-SC Duplex OM3 patchcord 2m

 



HOPSCOM3030SC291
SC-SC Duplex OM3 patchcord 3m

 



HOPSCOM3050SC291
*SC-SC Duplex OM3 patchcord 5m

 



HOTSC050001
SC OM2 Pigtail 1m

 



HOTST050001
ST OM2 Pigtail 1m

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?



 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player