promo 1
promo 2
promo 3
promo 4
promo 5
Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCAtlonaBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNetgearOptomerPanasonicPanda SecurityPanduitPatchSeePOLYSeagateSnomSynology IncorporatedTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista
Leviton - Fiber optički sistemi



BHCDCSM001
SC duplex SM adapter metalni rukavac

 



BHCLCMM001
LC Duplex MM adapter metalni rukavac SC footprint

 



FPCC1SXMM24LC2
FO kutija 12xLCD MM Multimode adaptera 1U crna

 



FPCC1SXMM48LC2
FO kutija 24xLCD MM Multimode adaptera 1U crna

 



FPCC1SXSM24LC2
FO kutija 12xLCD SM OS2 adaptera 1U crna

 



FPCC1SXSM48LC2
FO kutija 24xLCD SM OS2 adaptera 1U crna

 



FPCFMKIT001
Splice kit sa splice bridgeom za 24 vlakna

 



GF008S48WLU-ECA
MLT FO kabal 4X12 OS2 Indoor/Outdoor G652D LSHF/LSZH-Eca

 



GF008UNI04LU-ECA
SLT FO kabal 4XOS2 Indoor/Outdoor G652D LSHF/LSZH-Eca

 



GF008UNI04RRLU-ECA
SLT FO kabal 4XOS2 Indoor/Outdoor G652D stan.roden.pro. LSZH

 



GF008UNI08LU-ECA
SLT FO kabal 8XOS2 Indoor/Outdoor G652D LSHF/LSZH-Eca

 



GF008UNI12LU-ECA
SLT FO kabal 12XOS2 Indoor/Outdoor G652D LSHF/LSZH-Eca

 



GF008UNI12STALU-ECA
SLT FO kabal 12XOS2 In/Out G652 D LSHF/LSZH metalna zaštita

 



GF008UNI24LU-ECA
SLT FO kabal 24XOS2 Indoor/Outdoor G652D LSHF/LSZH-Eca

 



GF008UNI24STALU-ECA
SLT FO kabal 24XOS2 In/Out G652 D LSHF/LSZH metalna zaštita

 



GF050UNI04LU-ECA
SLT FO kabal 4XOM2 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GF050UNI08LU-ECA
SLT FO kabal 8XOM2 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GF050UNI12LU-ECA
SLT FO kabal 12XOM2 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GF050UNI24LU-ECA
SLT FO kabal 24XOM2 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM3UNI04LU-ECA
SLT FO kabal 4XOM3 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM3UNI08LU-ECA
SLT FO kabal 8XOM3 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM3UNI24LU-ECA
SLT FO kabal 24XOM3 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM4UNI04LU-ECA
SLT FO kabal 4XOM4 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM4UNI08LU-ECA
SLT FO kabal 8XOM4 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



GFOM4UNI12LU-ECA
SLT FO kabal 12XOM4 Indoor/Outdoor 50/125 LSHF/LSZH-Eca

 



HOPLC008020LC203
LC-LC DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPSCOM3050SC291
SC-SC Duplex OM3 patchcord 5m

 



HOTLC008001
LC SM 9/125 Pigtail 1m

 



HOTLCOM3001
LC OM3 50/125 Pigtail 1m

 



HOTLCOM4001
LC OM4 50/125 Pigtail 1m

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. Beograd 2016. Maintained by Byte Net