promo 1
promo 2
promo 3
promo 4
promo 5
Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCAtlonaBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNDrivePanda SecurityPanduitPatchSeePOLYSnomSynology IncorporatedTeldorTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista
AFL Hyperscale - Fiber optički sistemi



24SPLICEBOX
Spojnica za 24 vlakna sa 4 uvoda, IP68

 



AFLHS-VFL-ADPT 1.2
Adapter 1,25mm za uređaj za identifikaciju na opt.vlaknima

 



AFLHS-VFL-MINI
Uređaj za identifikaciju greške na optičkim vlaknima 650nm

 



CABLEMANAGEMENT
Komplet za do 24 splice-a sa uvodnikom, obujmicama...

 



CSB14
FTTH nazidna kutija za 2xSC simplex ili 2xLC duplex

 



FXEBXXBXXX-03ZZ
Komplet Fiber optičke spojnice72 vlakna,IP68,6 ulaza za kabl

 



FXFAXXWXXX-14XX
FTTH nazidna kutija za 2xSC simplex ili 2xLC duplex

 



FXPEXXBXXX-03XX
FO kutija za 24 simplex SC, 1U, prazna, klizni meh.

 



FXPEXXBXXX-07AB
FO kutija za 12xDuplex SC, prazna, splice kit, 1U, klizna

 



FXPEXXBXXX-09AB
FO kutija za 24xDuplex SC, prazna, splice kit, 1U, klizna

 



FXPEXXBXXX-23XX
FO kutija za 48xDuplex SC, prazna, splice kit, 1U, klizna

 



FXSAXXEXXX-01ZZ
Splice kaseta, komplet za do 24 vlakna

 



FXSBXXXXXX-02ZZ
Splice Protector FO vlaknadužine 60mm, presek 2.5mm

 



FXSDXXXXXX-03ZZ
Komplet za do 24 splice-a sa uvodnikom, obujmicama...

 



FXWCXXDXXX-23XX
FO kutija, nazidna za 8xSimplex SC, (4xDuplex LC), IP65

 



FXWCXXDXXX-31XX
FO kutija, nazidna za 24xSimplex SC, IP65

 



LC SC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m

 



LCA09B1
Pigtail SM OS2 9/125, LC/APC, 1m

 



LCAPCUDGREEN
Adapter duplex SM OS1/OS2 9/125 LCAPC, zeleni

 



LCDPXAQUA
Adapter duplex MM OM3 50/125 LC, Aqua, Zirconia

 



LCDPXAQUA/Z
Adapter duplex MM OM3 50/125 LC, Aqua, Zirconia

 



LCDPXBEIGE
Adapter duplex MM OM2 50/125 LC, Zirconia

 



LCDPXBLUE
Adapter duplex SM OS1/OS2 9/125 LC, Plavi

 



LCDPXEV
Adapter duplex MM OM4 50/125 LC, Violet

 



LCLC09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 25m, LSZH

 



LCLC09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCLC50DOR15/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLC50DOR20/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 20m, LSZH

 



LCOM3B2/Z
Pigtail MM OM3 50/125 LC, 2m

 



LCOM4B2
Pigtail MM OM4 50/125 LC, 2m

 



LCSC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 25m, LSZH

 



LCSC50DOR10
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSC50DOR2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSC50DOR25
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 25m, LSZH

 



LCSC50DOR3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSC50DOR5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



M4DSBBDPUU-B028-M10
FO OM4 Trunk mikrokabl MPOž-MPOž,12x50/125,pol.B,duž10m,LSZH

 



M4DSBBDPUU-B028-M15
FO OM4 Trunk mikrokabl MPOž-MPOž,12x50/125,pol.B,duž15m,LSZH

 



M4DSBBDPUU-B028-M2
FO OM4 Trunk mikrokabl MPOž-MPOž,12x50/125,pola.B,duž2m,LSZH

 



M4DSBBDPUU-B028-M5
FO OM4 Trunk mikrokabl MPOž-MPOž,12x50/125,pola.B,duž5m,LSZH

 



M7DSBB9PUU-B028-M2
FO OS2 Trunk mikrokabl MPOž-MPOž,12xG657A1,pola.B,duž2m,LSZH

 



MINI FLEX TAIL PROTECT
Extra MINI FLEX tail protection all fibre

 



P1AT2L2EDD-0000-M10
Patch cord duplex MM OM1 62,5/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



P2AC1L6EAX-0000-M1
Pigtail MM OM2 50/125, LC, 1m

 



P2AC1L6EDX-0000-M2
Pigtail MM OM2 50/125, SC, 2m

 



P2AQ2L2EAA-0000-M10
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



P2AQ2L2EAA-0000-M2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



P2AQ2L2EAA-0000-M3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



P2AQ2L2EAA-0000-M5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



P2AQ2L2EAD-0000-M2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



P2AQ2L2EAD-0000-M3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



P2AT2L2EDD-0000-M2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



P2AT2L2EDD-0000-M3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 3m, LSZH

 



P3AC1LAEDX-0000-M2
Pigtail MM OM3 50/125 SC, 2m

 



P3AQ2LCEAA-0000-M1
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 1m, LSZH

 



P3AQ2LCEAA-0000-M10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



P3AQ2LCEAA-0000-M15
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



P3AQ2LCEAA-0000-M2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



P3AQ2LCEAA-0000-M3
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



P3AQ2LCEAD-0000-M2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



P3AT2LCEDD-0000-M2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



P4AQ2LCEAA-0000-M10
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



P4AQ2LCEAA-0000-M15
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



P4AQ2LCEAA-0000-M2
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



P4AQ2LCEAA-0000-M3
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



P9AC1L6EAX-0000-M2
Pigtail SM OS2 9/125, LC, 2m

 



P9AC1L6EDX-0000-M2
Pigtail SM OS2 9/125, SC, 2m

 



P9AC1L6EEX-0000-M2
Pigtail SM OS2 9/125, SC/APC, 2m

 



P9AQ2L9EAA-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



P9AQ2L9EAA-0000-M3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



P9AQ2L9EAA-0000-M5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



P9AQ2L9EAD-0000-M0.5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 0.5m, LSZH

 



P9AQ2L9EAD-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



P9AQ2L9EAD-0000-M3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



P9AQ2L9EAD-0000-M5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



P9AQ2L9EAE-0000-M10
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SCA, 10m, LSZH

 



P9AQ2L9EAE-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SCA, 2m, LSZH

 



P9AQ2L9EAE-0000-M20
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SCA, 20m, LSZH

 



P9AQ2L9EAE-0000-M3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SCA, 3m, LSZH

 



P9AQ2L9EAE-0000-M5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SCA, 5m, LSZH

 



P9AT2L9EDD-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



P9AT2L9EDD-0000-M5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



P9AT2L9EDE-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 2m, LSZH

 



P9AT2L9EDK-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-ST, 2m, LSZH

 



P9AT2L9EEE-0000-M10
SM Duplex patch cord OS2 9/125 SCA-SCA, duž.10m, LSZH

 



P9AT2L9EEE-0000-M2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 2m, LSZH

 



P9AT2L9EEE-0000-M20
SM Duplex patch cord OS2 9/125 SCA-SCA, duž.20m, LSZH

 



S00STM08P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 8xST pigtail

 



S00STM14P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded Klizni panel pun 14xST pigtail

 



S00STM16P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail

 



S00XXX00/Z
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera

 



SC50B2
Pigtail MM OM2 50/125, SC, 2m

 



SCAPCUDGREEN
Adapter duplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCAPCUSGREEN
Adapter simplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCASCA09DYE2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 2m, LSZH

 



SCASCA09DYE5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 5m, LSZH

 



SCDPXAQUA
Adapter duplex MM OM3 SC, Aqua, Zirconia

 



SCDPXBEIGE
Adapter duplex MM OM2 SC, Beige, Zirconia

 



SCDPXEV
Adapter duplex MM OM4 SC, Erika Violet, Zirconia

 



SCDUPLEXBLANK
Adapter Duplex Blank SC, Crni

 



SCSC09DYE10
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 25m, LSZH

 



SCSC50DOR10
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSC50DOR25
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 25m, LSZH

 



SCSC50DOR5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ3
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 3m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ5
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



SCSIMPLEXBLANK
Adapter simplex blank SC, Crni

 



SCSMPXBEIGE
Adapter simplex MM OM2 SC, Beige

 



SCUDZR02
Adapter duplex SM OS1/OS2 SC, Plavi, Zirconia

 



SCUSZR02
Adapter simplex SM OS1/OS2 SC , Plavi

 



SPT06
Splice kaseta, komplet za do 12 vlakana, tanka

    


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. Beograd 2016. Maintained by Byte Net