promo 1
promo 2
promo 3
promo 4
promo 5
Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCAtlonaBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNDrivePanda SecurityPanduitPatchSeePOLYSnomSynology IncorporatedTeldorTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista
Panduit - Fiber optički sistemi



CFAPPBL1
Patch panel FO, za 4xFAP ili FMP, 1U, crniela

 



CFAPPBL1A
Patch panel FO, za 4xFAP ili FMP, 1U, ugaoni, crni

 



CFAPPBL2
Patch panel FO za 8xFAP ili FMP, 2U, crniela

 



CFS2AW
Kalem za namotavanje FO kabla, 2M, PanNet, beli

 



CMDAGSCZBL
Adapter duplex SM OS2 9/125SC/APC, PanNet, zeleni

 



CMDAQSCBL
Adapter duplex MM OM3 50/125 SC, PanNet, Aqua

 



CMDAQSCZBL
Adapter duplex MM OM3 50/125 SC, PanNet, Zirconia, Aqua

 



CMDBUSCBL
Adapter duplex SM OS2 9/125 SC, PanNet, Phosphor bronze

 



CMDJLCZBU
Adapter duplex SC OS2 9/125 LC, LC, PanNet, Zirconia, plavi

 



CMDSAQLCZBL
Adapter duplex MM OM3 50/125 LC, PanNet, Zirconia, plavi

 



CMDSLCBL
Adapter duplex MM OM2 50/125 LC, PanNet, crni

 



CMDSLCZBU
Adapter duplex SM OS2 9/125 LC, PanNet, plavi

 



CMFCBL
Mini-Com FC Simplex multimode adapter

 



F5B10-NM2Y
* Pigtail MM OM2 50/125 LC, 2m

 



F5B3-NM2Y
Pigtail MM OM2 50/125 SC, 2m

 



F5D2-3M2Y
Duplex ST-SC Patch cord- Multimode 50/125, 3mm kabl,

 



F5D3-3M2Y
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F5E10-10M1Y
Duplex LC/LC Patch cord Multimode 50-125 duž.1m

 



F5E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F5E3-10M3Y
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F5LD3-3M3
Duplex SC-SC Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m

 



F5LE10-10M2Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F5LE10-10M5Y
Duplex LC/LC Patch cord Multimode 50-125 duž.5m

 



F5LE3-10M2
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 50-125 dužine 2m

 



F61BN3NNNSNM002
Simplex SC Pigtail - Multimode 62.5/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F623LSNSNSNM003
Multimode duplex SC-SC Patchcord 62,5/125 duz.3m, LSZHne 3m

 



F62ELLNSNSNM003
Duplex SC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, LSZH, duz 3mžine 3m

 



F6E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Multimode 62.5/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



F6LD2-3M2
Duplex ST-SC Patch cordMultimode 62,5/125, 3mm kabl,dužine 2m

 



F6LD3-3M10
Duplex SC-SC Patch cord -Multimode 62.5/125, 3mm kabl,dužine 10m

 



F91BN3NNNSNM002
Pigtail SM OS2 9/125 SC, duž.2m

 



F923LSNSNSNM010
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 10m, LSZHdužine 10m

 



F9B10-NM2Y
Simplex LC Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9B16-NM2
Simplex E-2000 Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9B3-NM2Y
Simplex SC Pigtail - Singlemode 9/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



F9D3-3M20Y
Duplec SC/SC Patch cord Singlemode 9-125 duž.20m

 



F9D3-3M2Y
Duplex SC-SC Patch cord Singlmode 9/125 duž.2m

 



F9E10-10M3Y
Duplex LC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m

 



F9E3-10M10Y
Duplex SC-LC Patch cord -Singlemode 9/125, 1,6mm kabl,dužine 10m

 



F9E3-10M3Y
Duplex SC-LC Patch cord - Singlemode 9/125, 1,6mm kabl, dužine 3m

 



F9LD3-3M3
Singlemode Duplex SC-SC Patch cord 9/125, LSZH, duz.3m 3m

 



F9S3A-NM1
Simp. SC APC Pigtail - Singlemode 9/125, 3mm kabl, duzine 1m2m

 



FAP12WAQDLC
FO panel MM OM3/OM4 50/125 12 x LC duplex ada., 10GbE, Aqua

 



FAP12WBUDLCZ
FO panel SM OS2 9/125 12xLC duplex adaptera, Zirconia, plavi

 



FAP12WBUSCZ
FO panel SM OS2 9/125 12xSC duplex adaptera, plavi

 



FAP12WEIDLC
FO panel MM OM2 50/125 12xLC duplex adaptera, electric ivory

 



FAP2WEIDSC
FO panel MM OM2 50/125 2xSC duplex adaptera, electric ivory

 



FAP3WAGDSCZ
FO panel SM OS2 9/125 3xSC/APC duplex adaptera, zeleni

 



FAP3WBLDSC
FO panel MM OM2 50/125 3xSC duplex adaptera, crni

 



FAP3WEIDSC
FO panel MM OM2 50/125 3xSC duplex adaptera, electric ivory

 



FAP4WAQDSC
FO panel MM OM3 50/125 4xSC duplex adaptera, Aqua

 



FAP4WBLDSC
FO panel MM OM2 50/125 4xSC duplex adaptera, crni

 



FAP4WEIDSC
FO panel MM OM2 50/125 4xSC duplex adaptera, electric ivory

 



FAP6WAGDSCZ
FO panel SM OS2 9/125 6xSC/APC duplex adaptera, zeleni

 



FAP6WAQDLCZ
FO panel MM OM3 50/125 6xLC duplex adaptera, Aqua

 



FAP6WAQDSC
FO panel MM OM3 50/125 6xSC duplex adaptera, Aqua

 



FAP6WBUDSCZ
FO panel SM OS2 9/125 6xSC duplex adaptera, Zirconia, plavionia)

 



FAP6WEIDLC
FO panel MM OM2 50/125 6xLC duplex adaptera, electric ivory

 



FAP6WEIDSC
FO panel MM OM2 50/125 6xSC duplex adaptera, electric ivory

 



FAPB
Blank panel za popunjavanje praznog mesta u FO kutijama

 



FCE1U
FO kutija za do 4xFAP/FMP, Opticom, 1U, crna

 



FCE2U
FO kutija za do 8xFAP/FMP, Opticom, 2U, crna

 



FCE4U
FO kutija za do 12xFAP/FMP, Opticom, 4U, crna

 



FLCSMC5BLY
MM Opti-Cam OM2 LC simplex konektor, crni

 



FLCSMEIY
Simplex LC Multimodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl

 



FLCSSBUY
Simplex LC Singlmodni Fiber Optički konektor za 1.6-2.0mm kabl

 



FLCSSCBUY
SM Opti-Cam OS2 LC simplex konektor, plavi

 



FMCBT3BL-X
Boot 3mm za LC OptiCam konektore

 



FMD1
*FO kutija klizna za do 4xFAP/FMP, Opticom, 1U, crna FMP panela

 



FMD2
FO kutija klizna za do 8xFAP/FMP, Opticom, 2U, crna FMP panela

 



FMP6
Panel modularni 6-port, Opticom, prazan, crni

 



FMT1
FO kutija prazna, Opticom, 1U (24-port panel), crna

 



FMT2
FO kutija prazna, Opticom, 2U (48-port panel), crna

 



FOSMF
Splajs kaseta za do 24 vlakna, za FCEU/FRMEU kutije

 



FOSMH1U
Držač do 4 FOSM splajs kasete, za FCE1U/FCE1UA kutijeAU)

 



FOSMH2U
Držač do 8 FOSM splajs kaseta, za FCE2U kutiju

 



FOSMH4U
Držač do 12 FOSM splajs kaseta, za FCE4U kutiju

 



FRME1
FO kutija klizna za do 3xFAP/FMP, Opticom, 1U, crnaanela,1U, sa ranžirom

 



FRME2
FO kutija klizna za do 6xFAP/FMP, Opticom, 2U, crnaanela, 2U, sa ranžirom

 



FRME3
FO kutija klizna za do 9xFAP/FMP, Opticom, 3U, crnaanela, 3U, sa ranžirom

 



FRME4
FO kutija klizna za do 12xFAP/FMP, Opticom, 4U, crna FAP panela, 4U, sa ranžirom

 



FRME72SBL
Klizna fiber opticka kutija zarek, prazna, za 9 FMP iFAP panela, 3U, sa ranžirom

 



FSC24
Držač za do 24 splajsa sa poklopcem, Opticom

 



FSC2MC5BL
FO konektor MM OM2 50/125 simplex SC2, OptiCam, crni

 



FSCCLIP-L
Nosač za dupliranje simplex SC konektora

 



FSCMBL
SC Multimodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm

 



FSCMC6BL
SC Opticam 62.5/125 Simplex Connector - Pre Polished

 



FSCMCXAQ
FO konektor MM OM3 50/125 simplex SC, Opticam, Aqua

 



FSCSBU
SC Singlmodni Fiber Optički konektor, univerzalni 3mm i 900nm

 



FSCSCBU
FO konektor SM OS2 9/125 simplex SC, OptiCam, plavi

 



FST6
Splajs kaseta za do 12 vlakana, za FMT, FWME4, FWME8 kutije

 



FSTHE
Držač za do 4 splajs kasete FST6

 



FSTHS
Držač za do 2 splajs kasete FSTK sa kalemom, za FWME2nje

 



FSTK
Splajs kaseta za do 6 vlakana, za FWME2 nazidnu kutiju

 



FWME2
FO kutija nazidna za do 2xFAP/FMP, Opticom, crna

 



FWME4
FO kutija nazidan za do 4xFAP/FMP, Opticom

 



FWME8
FO kutija nazidna za do 8xFAP/FMP, Opticom

 



FX2ERLNLNSNM003
Patch cord MM OM3 50/125 duplex LC-LC, 3m, OFNR

 



FXB10-NM2Y
Simplex LC 10G Pigtail - Multimode 50/125, 900nm kabl, dužine 2m

 



FXB3-NM2Y
Pigtail MM OM3 50/125 SC, 2me 2m

 



FXD3-3M3Y
Duplex SC-SC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 3mm kabl, dužine 3m

 



FXE10-10M3Y
Duplex LC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



FXE3-10M3Y
Duplex SC-LC 10G Patch cord - Multimode 50/125, 1.6mm kabl, dužine 3m

 



FZ1BN1NNNSNM001
Pigtail MM OM4 50/125 LC, duž.1m

 



FZ2ELLNLNSNM001
Patch cord MM OM4 50/125 duplex LC-LC, 1m, LSZH

 



FZ2ELLNLNSNM002
Patch cord MM OM4 50/125 duplex LC-LC, 2m, LSZH

 



FZ2ELLNLNSNM003
Patch cord MM OM4 50/125 duplex LC-LC, 3m, LSZH

 



FZ2ELLNLNSNM005
Patch cord MM OM4 50/125 duplex LC-LC, 5m, LSZH

 



FZ2ELLNLNSNM007
Patch cord MM OM4 50/125 duplex LC-LC, 7m, LSZH

 



NKFPX1BN3NNM001
Pigtail MM OM3 50/125 SC, NetKey, 1m

  


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. Beograd 2016. Maintained by Byte Net