Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBrandRexBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLinksysN-TronNDriveNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTeltonika UABTK DixiUrbanista
BrandRex - Fiber optički sistemi



BHCDCSM001
*SC duplex SM adapter metalni rukavac

 



BHCLCMM001
*LC Duplex MM adapter metalni rukavac SC footprint

 



FPCFMKIT001
*Splice kit sa splice bridgeom za 24 vlakna

 



HOPSC008020ST201
*SC-ST DX OS1/OS2 patchcord 2m

 



HOPSCOM3050SC291
*SC-SC Duplex OM3 patchcord 5m

  


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?



 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player