Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Proizvodi
AEGAllied TelesisAlocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBrandRexBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltFibre FabJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLinksysN-TronNetgearPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTK DixiUrbanista
Fibre Fab - Fiber optički sistemi



24SPLICEBOX
Kompaktna spojnica do 24 vlakna,4 uvoda ,2 x12 bridge

 



CABLEMANAGE
F.O. bridge kit za 12 splicevasa uvodnikom,obujmicama...

 



LC SC09DYE2/Z
LC-SC SMode duplex 2 met.duplex LCSC singlemode

 



LC09B1/Z
Pigtail Single Mode LC- 1mPigtail LC/UPC- 1m

 



LC50B2/Z
Pigtail Multi Mode LC-2met.pigtail multimode LC 2met.

 



LCDPXBEIGE/Z
Multimode LC duplex adapter, zirconia

 



LCLC09DYE15/Z
Singlemode LC-LC duplex patch cord, 9/125, duz.15 m, LSZH

 



LCLC09DYE2/Z
Singlemode LC-LC duplex patch cord, 9/125, duz.2m, LSZH

 



LCLC09DYE5/Z
Singlemode LC-LC duplex patch cord, 9/125, duz.5m, LSZH

 



LCLC09SYE2/Z
Singlemode LC-LC simplex patch cord, 9/125, duz.2 m, LSZH

 



LCLC50DOR10/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.10 m, LSZH

 



LCLC50DOR2/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.2m, LSZH

 



LCLC50DOR20/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.20m, LSZH

 



LCLC50DOR3/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.3m, LSZH

 



LCLC50DOR30/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.30m, LSZH

 



LCLC50DOR5/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.5m, LSZH

 



LCLC50DOR8/Z
Multimode LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.8m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ10/Z
Multimode OM3 LC-LC duplex patch cord,50/125, duz.10m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ15/Z
LC-LC OM3 duplex -15m LSZH OM3 Duplex 15M

 



LCLCOM3DAQ2/Z
Multimode OM3 LC-LC duplex patch cord, 50/125, duz.2m, LSZH

 



LCSC09DYE10/Z
Singlemode LC-SC duplex patch cord, 9/125, duz.10 m, LSZH

 



LCSC09DYE2/Z
Singlemode LC-SC duplex patch cord, 9/125, duz.2 m, LSZH

 



LCSC09DYE3/Z
Singlemode LC-SC duplex patch cord, 9/125, duz.3 m, LSZH

 



LCSC50DOR10/Z
Multimode LC-SC duplex patch cord, 50/125, duz.10m, LSZH

 



LCSC50DOR2/Z
Multimode LC-SC duplex patch cord, 50/125, duz.2 m, LSZH

 



LCSC50DOR3/Z
Multimode LC-SC duplex patch cord, 50/125, duz.3m, LSZH

 



LCSC50DOR5/Z
Multimode LC-SC duplex patch cord, 50/125, duz.5m, LSZH

 



LCSC50DOR8/Z
LC-SC MultiMode duplex 8 met.orange 2mm LSZH

 



LCSCA09SYE10/Z
Singlemode LC-SCA simplex patch cord, 9/125, duz.10 m, LSZH

 



LCSCA09SYE2/Z
Singlemode LC-SCA simplex patch cord, 9/125, duz.2 m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ10/Z
Multimode OM3 LC-SC duplex patch cord , duz.10m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ2/Z
Multimode OM3 LC-SC duplex patch cord , duz.2m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ3/Z
Multimode OM3 LC-SC duplex patch cord , duz.3m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ5/Z
Multimode OM3 LC-SC duplex patch cord , duz.5m, LSZH

 



MINI FLEX TAIL PROTECT
Extra MINI FLEX tail protection all fibre

 



OM2LT04UBK
MM SLT In/Outdoor 4x50/125, LSZH omotač

 



OM2LT08UBK
MM SLT In/Outdoor 8x50/125, LSZH omotač

 



OM2LT12UBK
MM SLT In/Outdoor 12x50/125, LSZH omotač

 



OM2LT48UBK
MM MLT In/Outdoor 48x50/125, LSZH omotač

 



OM2LTSTA08PBK
MM SLT Outdoor 8x50/125, steel tape armored, PE omotač

 



OM2LTSTA08UBK
MM SLT In/Outdoor 8x50/125, steel tape armored, LSZH omotač

 



OM2LTSTA12PBK
MM SLT Outdoor 12x50/125, steel tape armored, PE omotač

 



OM2LTSTA12UBK-FR
12x50/125 SLT steel tape arm.Black LSZH with E-Glass

 



OM2MLTSTA48PBK
MM MLT Outdoor 48x50/125, steel tape armored, PE omotač

 



OM3LT24UBK
OM3 SLT In/Outdoor 24x50/125,LSZH omotač

 



OS1LT04UBK
SM SLT In/Outdoor 4x9/125, LSZH omotač

 



OS1LT12PBK
SM SLT Outdoor 12x9/125, PE omotač

 



OS1LT12UBK
SM SLT In/Outdoor 12x9/125, LSZH omotač

 



OS1LT24UBK
SM SLT In/Outdoor 24x9/125, LSZH omotač

 



OS1LTSTA04UBK-
SM SLT In/Outdoor 4x9/125, steel tape armored, LSZH omotač

 



OS1LTSTA12PBK
SM SLT Outdoor 12x9/125, steel tape armored, PE omotač

 



OS1LTSTA24PBK
SM SLT Outdoor 24x9/125, steel tape armored, PE omotač

 



OS1LTSTA24UBK
SM SLT In/Outdoor 24x9/125, steel tape armored, LSZH omotač

 



OS1MLT144PBK
SM 144 vl. 12x12 G.652D PE MLT SM 144(12x12) G652D PE

 



OS1MLTSTA48PBK
OS1/OS2-9/125-SM-48 MLT steelARMOURED-PE JACKET RR

 



S00STM08P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 8xST pigtail

 



S00STM14P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded Klizni panel pun 14xST pigtail

 



S00STM16P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail

 



S00XXX00/Z
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera

 



S03LCS24/Z
19" panel 24 LC SMode Duplexpun SM, klizni mehanizam

 



S03XXX00/Z
19" FO klizna kutija za 24 SC simp.adapt. prazna neopremlje

 



S07SCM12/Z
MM 19" Fiber opticka klizna kutija,popunj. sa 12 dplx.SC ada

 



S07SCS12/Z
SM 19" Fiber opticka klizna kutija,popunj. sa 12 dplx.SC ada

 



S07XXX00/2G/SPT01/Z
19" FO klizna kutija za 12 SC dupl.adapt. prazna,opremljena

 



S09XXX00/2G/SPT01/Z
19" FO klizna kutija za 24 SC duplx.adapt. prazna,opremljen

 



S20XXX00/Z
19"panel za 24 SC simplex ili 24 duplex LC - prazan

 



SC09B1/Z
Pigtail SC SingleMode -1m OS1/OS2

 



SC09B2/Z
Pigtail SC SingleMode -2 m OS1/OS2

 



SC50B2/Z
Multimode SC pigtail 50/125, duz.2 m

 



SCA09B2/Z
Pigtail SingleMode-SC/APC 2m

 



SCAPCUDGREEN/Z
Duplex adapter SM-SC/APCzeleni

 



SCAPCUSGREEN/Z
Simplex adapter SM-SC/APCzeleni

 



SCASC09DYE10/Z
Singlemode SCA-SC duplex patchcord, 9/125, duz.10m, LSZH

 



SCASCA09DYE3/Z
SC/APC-SC/APC duplex patch cord SM 3m

 



SCASCA09DYE5/Z
SC/APC-SC/APC duplex patch cord SM 5m

 



SCASCA09SYE10-P/Z
SCA-SCA SingleMode simplex 10met

 



SCASCA09SYE2-P/Z
SCA-SCA SingleMode simplex 2 met SC/APC-SC/APC

 



SCASCA09SYE5-P/Z
Premium SC/APC-SC/APC SMsimplex patch cord 5 M

 



SCDUPLEXBLANK
SC DUPLEX blank modul crni

 



SCOM3B1/Z
Pigtail SC OM3 -1m

 



SCOM3B2/Z
Multimode OM3 SC Pigtail duz.2m

 



SCSC09DYE2/Z
Singlemode SC-SC duplex patchcord, 9/125, duz.2m, LSZH

 



SCSC09DYE20/Z
SC/SC dplx Patch cord SM-20 m LSZH

 



SCSC09DYE3/Z
Singlemode SC-SC duplex patchcord, 9/125, duz.3m, LSZH

 



SCSC09DYE5/Z
SM SC/SC Duplx.Patch cord, duz.5m, LSZH

 



SCSC09SYE3/Z
Singlemode SC-SC simplex patchcord, 9/125, duz.3 m, LSZH

 



SCSC50DOR10/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.10m, LSZH

 



SCSC50DOR2/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.2 m, LSZH

 



SCSC50DOR3/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.3 m, LSZH

 



SCSC50DOR5/Z
Multimode SC-SC duplex patch cord, duz.5 m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ10/Z
MM OM3 SC-SC Duplx Patch cord, duz.10m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ2/Z
Multimode OM3 SC-SC duplex patch cord,duz.2m, LSZH

 



SCSCOM3SAQ2-P/Z
Premium OM3 SC-SC MM aquasimplex patch cord 2 Met.

 



SCSCOM3SAQ5-P/Z
Premium OM3 SC-SC MM aquasimplex patch cord 5 Met.

 



SCSTOM3SAQ2-P/Z
Premium SC-ST MM OM3 Aquasimplex patch cord 2 Met.

 



SCSTOM3SPU2/Z
SC-ST OM3 Simplex premium patccord 2 metra LSZH 3mm

 



SCUDPHBRBEIGE/Z
Multimode SC duplex FO adapter

 



SCUDZR02/Z
Singlemode SC duplex FO adapter Zirconia, plavi

 



SCUSPHBRBEIGE/Z
Multimode SC simplex FO adapter

 



SCUSZR02/Z
Singlemode SC simplex FO adapter Zirconia, plavi

 



SPLICE60CLEAR2.7
Splice Protector60mm presek2,7mm

 



SPT01
Splice kaseta za 12 vlakana sa iner managmentom

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?



 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player