Proizvodi
AEGAFL HyperscaleaAllied TelesisAllocacocAPCAtlonaBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNDriveNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista
AFL Hyperscalea - Fiber optički sistemi



24SPLICEBOX
Spojnica za 24 vlakna sa 4 uvoda, IP68

 



CABLEMANAGEMENT
Komplet za do 24 splice-a sa uvodnikom, obujmicama...

 



FXSAXXEXXX-01ZZ
Splice kaseta, komplet za do 24 vlakna

 



LC SC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m

 



LC09B1
Pigtail SM OS2 9/125 LC/UPC, 1m

 



LC09B2
Pigtail SM OS2 9/125 LC, 2m

 



LC50B2
Pigtail MM OM2 50/125 LC, 2m

 



LCDPXAQUA/Z
Adapter duplex MM OM3 50/125 LC, Aqua, Zirconia

 



LCDPXBEIGE
Adapter duplex MM OM2 50/125 LC, Zirconia

 



LCDPXBLUE/Z
Adapter duplex SM OS1/OS2 9/125 LC, Plavi

 



LCDPXEV
Adapter duplex MM OM4 50/125 LC, Violet

 



LCLC09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 25m, LSZH

 



LCLC09DYE3/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



LCLC09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCLC09SYE10/Z
Patch cord simpl. SM OS2 9/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLC50DOR10/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLC50DOR15/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLC50DOR2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLC50DOR20/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 20m, LSZH

 



LCLC50DOR3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 3m, LSZH

 



LCLC50DOR30/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 30m, LSZH

 



LCLC50DOR5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCLC50DOR8
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-LC, 8m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 10m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ15/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 15m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 2m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ20/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 20m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ25/Z
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 25m, LSZH

 



LCLCOM3DAQ5
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-LC, 5m, LSZH

 



LCOM3B2/Z
Pigtail MM OM3 50/125 LC, 2m

 



LCOM4B2
Pigtail MM OM4 50/125 LC, 2m

 



LCSC09DYE10
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSC09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 15m, LSZH

 



LCSC09DYE2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSC09DYE20/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 20m, LSZH

 



LCSC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 25m, LSZH

 



LCSC09DYE3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSC09DYE30/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 30m, LSZH

 



LCSC09DYE5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSC50DOR10
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSC50DOR2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSC50DOR20/Z
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 20m, LSZH

 



LCSC50DOR25
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 25m, LSZH

 



LCSC50DOR3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSC50DOR5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSC50DOR8
Patch cord duplex MM OM2 50/125 LC-SC, 8m, LSZH

 



LCSCA09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 15m, LSZH

 



LCSCA09DYE2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 2m, LSZH

 



LCSCA09DYE3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 3m, LSZH

 



LCSCA09DYE5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 LC-SC/APC, 5m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 10m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 2m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ3
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSCOM3DAQ5
Patch cord duplex MM OM3 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



LCSCOM4DEV3/Z
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-SC, 3m, LSZH

 



LCSCOM4DEV5/Z
Patch cord duplex MM OM4 50/125 LC-SC, 5m, LSZH

 



MINI FLEX TAIL PROTECT
Extra MINI FLEX tail protection all fibre

 



OM3LT12UBK
FO kabl MM OM3 12x50/125, SLT In/Outdoor, LSZH

 



S00STM08P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 8xST pigtail

 



S00STM14P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded Klizni panel pun 14xST pigtail

 



S00STM16P1/Z
16-Port ST Simplex Loaded klizni panel pun 16xST pigtail

 



S00XXX00/Z
Klizni panel prazan za do16 STmultimodnih adaptera

 



S03XXX00
FO kutija za 24 simplex SC, 1U, prazna, klizni meh.

 



S07XXX00/2G/SPT01/Z
FO kutija za 12xDuplex SC, prazna, splice kit, 1U, klizna

 



S09XXX00/2G/SPT01/Z
FO kutija za 24xDuplex SC, prazna, splice kit, 1U, klizna

 



S20XXX00/Z
Patch panel za 24xSimplex SC, 24xDuplex LC - prazan, 1U

 



SC09B1
Pigtail SM OS2 9/125, SC, 1m

 



SC09B2
Pigtail SM OS2 9/125, SC, 2m

 



SC50B2
Pigtail MM OM2 50/125, SC, 2m

 



SCA09B1-P
Pigtail SM OS2 9/125,SC/APC 1m,IL<0,15DB,Premium

 



SCA09B2
Pigtail SM OS2 9/125, SC/APC, 2m

 



SCAPCUDGREEN
Adapter duplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCAPCUSGREEN
Adapter simplex SM OS2 9/125, SC/APC

 



SCASC09DYE10/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 10m, LSZH

 



SCASC09DYE2/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 2m, LSZH

 



SCASC09DYE3/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 3m, LSZH

 



SCASC09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC/APC, 5m, LSZH

 



SCASCA09DYE10/Z
Patch cord duplex SM PS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 10m, LSZH

 



SCASCA09DYE2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 2m, LSZH

 



SCASCA09DYE20
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 20m, LSZH

 



SCASCA09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 25m, LSZH

 



SCASCA09DYE3/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 3m, LSZH

 



SCASCA09DYE5/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC/APC-SC/APC, 5m, LSZH

 



SCASCA09SYE10-P/Z
Patch cord simplex SM OS2 9/125, SC/APC-SC/APC, 10m, p.

 



SCASCA09SYE2-P/Z
Patch cord simplex SM OS2 9/125, SC/APC-SC/APC, 2m, p.

 



SCASCA09SYE5-P/Z
Patch cord simplex SM OS2 9/125, SC/APC-SC/APC, 5m, p.

 



SCDPXAQUA
Adapter duplex MM OM3 SC, Aqua, Zirconia

 



SCDPXBEIGE
Adapter duplex MM OM2 SC, Beige, Zirconia

 



SCDUPLEXBLANK
Adapter Duplex Blank SC, Crni

 



SCOM3B1/Z
Pigtail MM OM3 50/125 SC, 1m

 



SCOM3B2
Pigtail MM OM3 50/125 SC, 2m

 



SCOM4B2/Z
Pigtail MM OM4 50/125 SC, 2m

 



SCSC09DYE10
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSC09DYE15/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 15m, LSZH

 



SCSC09DYE2
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



SCSC09DYE20/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 20m, LSZH

 



SCSC09DYE25/Z
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 25m, LSZH

 



SCSC09DYE3
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 3m, LSZH

 



SCSC09DYE5
Patch cord duplex SM OS2 9/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



SCSC50DOR10
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSC50DOR2
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



SCSC50DOR25
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 25m, LSZH

 



SCSC50DOR3
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 3m, LSZH

 



SCSC50DOR5
Patch cord duplex MM OM2 50/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ10
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 10m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ2
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 2m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ3
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 3m, LSZH

 



SCSCOM3DAQ5
Patch cord duplex MM OM3 50/125 SC-SC, 5m, LSZH

 



SCSIMPLEXBLANK
Adapter simplex blank SC, Crni

 



SCSMPXBEIGE
Adapter simplex MM OM2 SC, Beige

 



SCSTOM3SAQ2-P/Z
Patch cord simplex MM OM3 50/125 SC-ST, 2m, premium

 



SCSTOM3SPU2/Z
Patch cord simplex MM OM3 50/125 SC-ST, 2m, premium

 



SCUDPHBRBEIGE/Z
Adapter duplex MM OM2 SC, Beige

 



SCUDZR02/Z
Adapter duplex SM OS1/OS2 SC, Plavi, Zirconia

 



SCUSPHBRBEIGE/Z
Adapter simplex MM OM2 SC, Beige

 



SCUSZR02
Adapter simplex SM OS1/OS2 SC , Plavi

 



SPLICE60CLEAR2.5
Splice Protector FO vlakna dužine 60mm, presek 2.5mm

 



SPT01
Splice kaseta, komplet za do 24 vlakna

 



SPT06
Splice kaseta, komplet za do 12 vlakana, tanka

 



W23XXX00
FO kutija, nazidna za 8xSimplex SC, (4xDuplex LC), IP65

 



W31XXX00
FO kutija, nazidna za 24xSimplex SC, IP65

 


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Artikli sa zvezdicom * su na AKCIJSKOJ ponudi, i za njih ne važe standardni ili dodatni rabati.
B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET