Proizvodi
AEGAFL HyperscaleAllied TelesisAllocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNDriveNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTeltonika UhABTK DixiUrbanista

AT-MMC2000/SC-60
10/100/1000T to 1000SX/SC multimode media konverter

Opis:

 
• Convert speed as well as media type
• 2K MAC address tables
• Store-and-forward switching mode
• Transparent to IEEE 802.1Q packets
• Auto Negotiation and Auto MDI/MDIX on 10/100/1000 copper port
• IEEE support on copper port
• Far End Fault on 100Mb Fiber
• 10K byte Jumbo packets
• Link/Activity LED per port
• Smart MissingLink
• Fixed SC/ST/LC or SFP (100MB or 1000MB) optics
• 12VDC power supply
• Wall-mountable using MMCWLMT
• Locking power supply jack to prevent accidental power disconnects
Link:Detaljnije - sajt proizvođača
Na lageru:DA
Cena:morate biti logovani korisnik da biste videli cenu

Kliknite na sliku za veći prikaz



B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Ostali Allied Telesis proizvodi
ADSL Router
Expansion Modules
Firewall
GBIC modules
Industrial switch
Kabl za stekovanje
L2 Managed Switches
L3 Managed Switches
License
Media Converters
Network Adapters
POE injector and splitter
Port interface cards
Power supply
SFP modules
Smart Managed Switches
Unmanaged Switches
VPN Routers
Wireless Access Points

Srodni Allied Telesis proizvodi

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET