Proizvodi
AEGAFL HyperscaleaAllied TelesisAllocacocAPCBachmannBeldenBelkinBerofixBuilt NYCanovateContegDietzel UnivoltEISSOUIntensoJabraKrugel EximLegrand UPS - monofazniLegrand UPS - trofazniLevitonLinksysN-TronNDriveNetgearPanda SecurityPanduitPatchSeePlantronicsSnomSynology IncorporatedTeltonika UhABTiandy technologiesTK DixiUrbanista

AT-SPLX10
1000Base LX SFP module ,single mode,10km-Hot Swappable

Opis:

 
The AT-SPLX10 offers a long-haul option to extend your network up to 10km. The AT-SPSX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

  • Compact Size
  • Flexible architecture
  • Plug-and-play ease of use
  • Self-locking mechanism
  • 2 year warranty
Garancija:5 godina uz registraciju
Link:AT-SPLX10
Na lageru:DA
Cena:morate biti logovani korisnik da biste videli cenu

Kliknite na sliku za veći prikaz



B2B Portal
Korisničko ime

Lozinka

Zapamti me
Niste član? Registrujte se!

Ostali Netgear proizvodi
ADSL Router
Expansion Modules
Firewall
GBIC modules
Industrial switch
Kabl za stekovanje
L2 Managed Switches
L3 Managed Switches
License
Media Converters
Network Adapters
POE injector and splitter
Port interface cards
Power supply
SFP modules
Smart Managed Switches
Unmanaged Switches
VPN Routers
Wireless Access Points

Srodni Netgear proizvodi
AT-TRAY 4
AT-SPZX80
AT-SPTX
AT-SPSX
AT-SPLX40

Pretraga proizvoda

Gde kupiti?
 
Naslovna Cenovnik Retail cenovnik Facebook
O nama Press Releases  
B2B PDV podaci  
Katalog Kontakt  
  Copyright Sion Net d.o.o. 2016. Powered by BeoNET